02 REPORTAŻ ŚLUBNY ZOBACZ 04 TELEDYSKI ŚLUBNE ZOBACZ 03 SESJE PLENEROWE ZOBACZ 05 BLOG FILMOWCA ZOBACZ 01 ZDJĘCIA Z DRONA ZOBACZ
FILM ŚLUBNY, REPORTAŻ ŚLUBNY

FILM ŚLUBNY

Pewnie jesteście ciekawi jak może wyglądać wasz film ślubny ? Postaram się uchylić trochę tajemnic. Oczywiście to na jaki pakiet się zdecydujecie będzie wpływało na czas mojej pracy oraz finalną długość waszego filmu ale do rzeczy. Jeśli decydujecie się na film krótki będzie on miał w większości formę teledyskową, jeśli zależy wam na dłuższym filmie na pewno będzie on efektowny i ciekawy, a co najważniejsze nakręcony z dbałością o każdy szczegół a co najważniejsze w spaniałej jakości 4k. Przy filmie trwającym w granicach 10 min dominować będzie forma teledyskowa nad reportażem, ale oczywiście będą pojawiać się stosowne reporterskie wstawki. Przy filmach 20-30 min Teledyski przeplatają się z formą reportażową tworząc wspólną narracje dla filmu. Co mam na myśli kiedy używam słowa forma teledyskowa? Jest to dla mnie forma w większości pozbawiona dźwięku jaki był zarejestrowany, oraz montaż filmu dostosowany jest do pięknego podkładu muzycznego. Dzięki temu mogę używać zwolnień czasu które zawsze wyglądają efektownie . W cześć  reportażowej pojawiają się fragmenty przysięgi, najważniejszych momentów wieczoru oraz wypowiedzi lub spontaniczne sytuacje które udało się zarejestrować. Całość zmontowana z wyczuciem do nastrojowych podkładów muzycznych tworzy piękna całość. Jednak dość opowiadania przejdźmy do pierwszych konkretów jakimi są przygotowania ślubne.

PRZYGOTOWANIA ŚLUBNE

Przygotowania ślubne to jeden z tych elementów waszego wspaniałego dnia gdzie nie musimy się aż tak spieszyć, oczywiście czasem nie da się tego uniknąć. Planując ramy czasowe dnia warto zostawić kilka chwil w których uda się wykonać jakiś piękny portret i uwiecznić w pięknym otoczeniu moment w którym zobaczycie się tego dnia po raz pierwszy. Poniżej zostawiam was z trzema fragmentami rożnych filmów, każdy z nich przedstawia przygotowania ślubne.